Luster LED Herkules 2932 čierny
Kód: 218901
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stropné LED |
|---|---|
| EAN: | 5998250329376 |
| Značka: | RABALUX |
| Šírka: | 45 |
| Výška: | 7 |
| Závit: | LED |
| Obchodný text: | Stropné LED svietidlo HERKULES. Kovová konštrukcia čiernej a bielej farby, plastové krytky. |
| Dĺžka: | 53,5 |
| Watáž: | 50W |
| Svietivosť: | 2700 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | čierna + biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 20 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | HERKULES |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
