Luster LED Adeline 3926 sivý
Kód: 213702
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre prisadené |
|---|---|
| Hmotnosť: | 4 kg |
| EAN: | 5998250339269 |
| Značka: | RABALUX |
| Šírka: | 45 |
| Výška: | 12,5 |
| Závit: | LED |
| Obchodný text: | Prisadené LED svietidlo ADELINE s diaľkovým ovládačom. Kovová konštrukcia sivej farby + biela akrylová krytka. |
| Dĺžka: | 45 |
| Watáž: | 28W |
| Svietivosť: | 1800 lm |
| Farba svetla: | 3000K - 6000K mení farbu svetla od teplej po studenú |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + akryl |
| Farba: | sivá |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 20 000 hodín |
| Diaľkový ovládač v balení: | áno |
| Stmievateľné: | áno |
| Ďalšie funkcie: | funkcia pamäte, nočného svetla |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | ADELINE |
| Hmotnosť: | 4,0 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
