Luster Alberta 5092 zlatý
Kód: 213819
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre rustikálne a industriálne |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 5998250350929 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Závesné svietidlo ALBERTA, s textilnými káblami. Tienidlá sú dierkované, biele, čierne a zlaté. |
| Šírka: | 25 |
| Výška: | 150 |
| Hmotnosť: | 2 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 3x max 9W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Farba: | zlatá + biela |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | ALBERTA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
