Lištové LED svietidlo Londra 15W HL0180290015 biele
Kód: 219875
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lištový systém - svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8683684207938 |
| Značka: | HOROZ |
| Závit: | LED |
| Obchodný text: | LED svietidlo na lištový systém |
| Watáž: | 15W |
| Svietivosť: | 1350 lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna biela |
| Napätie: | 100-265V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 40 000 hodín |
| Séria: | LONDRA |
| Materiál: | hliník |
| Priemer: | 6 |
| Dĺžka: | 20 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
