LED transformátor HL0820030060 24V 60W
Kód: 216556
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | 24V zdroje k LED pásom |
|---|---|
| EAN: | 8683684202421 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | LED transformátor 24VDC |
| Dĺžka: | 7 |
| Šírka: | 4 |
| Výška: | 3 |
| Watáž: | 60W |
| Napätie: | 24V DC |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Séria: | VEGA 24 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
