LED svetelná reťaz GoSmart 240LED 24m IP44 D4ZR04 farebná
Kód: 235401
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Reťaze vonkajšie a vnútorné |
|---|---|
| EAN: | 8592920121764 |
| Značka: | EMOS |
| Obchodný text: | LED svetelná reťaz, ovláda sa cez aplikáciu v telefóne, vonkajšie aj vnútorné použitie. |
| Dĺžka: | 2400 |
| Farba svetla: | rôzne farby |
| Stupeň ochrany (IP): | IP44 |
| Materiál: | PVC |
| Farba: | čierna |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 10 000 hodín |
| Ďalšie funkcie: | 64 režimov svietenia, časovač |
| Ďalšie údaje: | dĺžka prívodu 5m |
| SMART technológia: | áno |
| Séria: | GOSMART |
| Napätie: | 230V |
| Watáž: | 8,4 W |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
