LED svetelná reťaz Classic 240LED 24m IP44 D4AC10 studená biela
Kód: 235403
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Reťaze vonkajšie a vnútorné |
|---|---|
| EAN: | 859290095720 |
| Značka: | EMOS |
| Obchodný text: | Na vonkajšie aj vnútorné použitie, 240 lediek. Dĺžka 24 metrov. |
| Dĺžka: | 2400 |
| Watáž: | 3,6 W |
| Farba svetla: | teplá biela |
| Napätie: | 230V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP44 |
| Materiál: | PVC |
| Farba: | zelená |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 10 000 hodín |
| Ďalšie údaje: | medzera medzi ledkami 10 cm, dĺžka prívodu 5m |
| Séria: | CLASSIC |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
