LED svetelná reťaz Cencúle 160led DCPC06
Kód: 214929
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Reťaze vonkajšie a vnútorné |
|---|---|
| EAN: | 8592920099339 |
| Značka: | EMOS |
| Obchodný text: | Svietiaca reťaz s cencúľmi, 160 lediek - 6 cencúľov. Dĺžka cencúľov 40, 30 a 25 cm. Dĺžka 3,6 metra. |
| Dĺžka: | 360 |
| Watáž: | 3,6W |
| Farba svetla: | studená biela |
| Napätie: | 230V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP44 |
| Materiál: | plast |
| Farba: | číra |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 10 000 hodín |
| Ďalšie údaje: | dĺžka prívodného kábla 5m |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
