LED svetelná reťaz 500LED 50m IP44 farebná ZY0816
Kód: 178044
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Reťaze vonkajšie a vnútorné |
|---|---|
| EAN: | 8595025395597 |
| Značka: | Vianoce |
| Obchodný text: | 500 lediek. Dĺžka 50 metrov. Farebné svetlá RGB. Vonkajšie aj vnútorné použitie. |
| Dĺžka: | 5000 |
| Watáž: | 9W |
| Farba svetla: | rôzne farby |
| Napätie: | 220-240V / 50-50Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP44 |
| Materiál: | PVC |
| Farba: | zelená |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 10 000 hodín |
| Ďalšie funkcie: | časovač |
| Ďalšie údaje: | počet lediek: 500, medzera medzi ledkami: 10cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
