LED svetelná reťaz 300LED 30m IP44 studená biela ZY1602T
Kód: 196695
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Reťaze vonkajšie a vnútorné |
|---|---|
| EAN: | 8592920096079 |
| Značka: | EMOS |
| Obchodný text: | Svetelná reťaz s guličkami. Dĺžka 30 metrov. Studené biele svetlo. Vonkajšie aj vnútorné použitie. |
| Dĺžka: | 3000 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 6W |
| Farba svetla: | studená biela |
| Napätie: | 220V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP44 |
| Materiál: | plast |
| Farba: | zelená |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 10 000 hodín |
| Ďalšie funkcie: | časovač |
| Ďalšie údaje: | 300 lediek, medzera medzi ledkami: 10 cm, biele guličky Cherry |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
