LED pás HL0810190002 10W 24V modrá
Kód: 216553
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED pásy 12V-24V |
|---|---|
| EAN: | 8683684201677 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | COB LED pásik, 320LED/m, dá sa strihať po 5cm. |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 10W / m |
| Svietivosť: | 960 lm / m |
| Farba svetla: | modrá |
| Napätie: | 24V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Séria: | COLUMBIA |
| Dĺžka: | 100 |
| Šírka: | 0,8 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
