LED panel zapustený Svietidlo LP09-32000 20W 3000K
Kód: 180593
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Zapustený LED panel kruhový, biela farba, priemer: 23 cm.
Montážny otvor je nastaviteľný od 5 - 21 cm.
20W, 1400lm, 3000K.
Materiál: Termoplast/hliník.
Priemerná životnosť: 30 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Led panely Zapustené |
|---|---|
| EAN: | 8605036695200 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Závit: | LED |
| Obchodný text: | Technické parametre:; Watáž 20W; SMD LED; 3000K, 1400lm; 220-240V/50-60Hz; IP20; Montážny otvor je nastavitelny od 5-21cm; Priemerná životnosť 30000h; Biela |
| Watáž: | 20W |
| Svietivosť: | 140 lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplá biela |
| Napätie: | 185-265V/50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | termoplast + hliník |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
