LED panel zapustený HL0560060024 24W 4200K
Kód: 192187
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Led panely Zapustené |
|---|---|
| EAN: | 8680985557595 |
| Značka: | HOROZ |
| Závit: | LED |
| Obchodný text: | Zapustený LED panel |
| Watáž: | 24W |
| Svietivosť: | 1680lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna biela |
| Napätie: | 185-265V/50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | termoplast + hliník |
| Farba: | biela |
| Šírka: | 29,5 |
| Dĺžka: | 59,5 |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Séria: | ZODIAC |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
