LED panel zapustený ALEXIS SQ HL0160880024 24W čierna
Kód: 261934
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technické parametre: Watáž 24W SMD LED 3000K-4200K-6400K,2700lm 220-240V/50-60Hz IP20 Montážny otvor 200x200mm Priemerná životnosť 20000h CiernaDodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá LED downlight interiérové |
|---|---|
| EAN: | 8683684228650 |
| Značka: | HOROZ |
| Watáž: | 24W |
| Svietivosť: | 2270lm |
| Farba svetla: | 3CCT |
| Šírka: | 22 |
| Výška: | 22 |
| Hĺbka: | 2,7 |
| Ďalšie údaje: | Montážny otvor: 20x20cm |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Stmievateľné: | nie |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30000hod |
| Napätie: | 160-265V/50-60Hz |
| Farba: | čierna |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
