LED panel prisadený Svietidlo LP03-32400 24W 3000K kruhové
Kód: 194215
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Prisadený LED panel, biela farba. Priemer 30 cm, hrúbka 3,1 cm.
24W, 1752lm, 3000K.
Materiál: Termoplast/hliník.
Priemerná životnosť: 30 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Led panely Prisadené |
|---|---|
| EAN: | 8605036693060 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Obchodný text: | Technické parametre:; Watáž 24W ; SMD LED ; 3000K, 1752lm; 220-240V/50-60Hz; IP20; Priemerná životnosť 30000h; Biela |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 24W |
| Svietivosť: | 1752lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplá biela |
| Napätie: | 185-265V/50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | termoplast + hliník |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
