LED panel prisadený Damek 2174 biela
Kód: 211659
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Led panely Prisadené |
|---|---|
| Hmotnosť: | 5 kg |
| EAN: | 5998250321745 |
| Značka: | RABALUX |
| Šírka: | 59,5 |
| Závit: | LED |
| Obchodný text: | Prisadené LED svietidlo DAMEK. Štvorcový tvar. |
| Výška: | 59,5 |
| Hmotnosť: | 5 |
| Watáž: | 40W |
| Svietivosť: | 4200 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 20 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Séria: | DAMEK |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
