LED dekorácia Snehuliak 120LED 124cm ZY2124T
Kód: 205716
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vnútorné |
|---|---|
| EAN: | 8592920061237 |
| Značka: | EMOS |
| Obchodný text: | Usmiaty svietiaci snehuliak. 120 lediek. Vnútorné požitie. Biely so sivým klobúkom a šálom. |
| Šírka: | 39 |
| Výška: | 124 |
| Watáž: | 3,6W |
| Farba svetla: | studená biela |
| Napätie: | 220V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | ratan + kov |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 10 000 hodín |
| Ďalšie funkcie: | časovač |
| Ďalšie údaje: | dĺžka prívodového kábla 3m |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
