Žiarovka LED LA11-00521 5W 4200K E27 guľka
Kód: 180550
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
LED žiarovka v tvare guľky.
Watáž: SMD LED 5W, 410lm. Farba svetla: 4200K - neutrálne svetlo.
Závit: E27. Tvar: G45 guľka.
Rozmery: 4,5 x 7,9 cm.
Energetická trieda A+.
220-240V/50-60Hz.
Uhol svetelného lúča: 200°.
Priemerná životnosť: 30 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Žiarovky LED E27 |
|---|---|
| EAN: | 8605036695491 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Závit: | E27 |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálne svetlo |
| Watáž: | 5W |
| Svietivosť: | 410lm |
| Napätie: | 220-240V/50-60Hz |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Materiál: | plast |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
