Žiarovka LED 1979 s diaľkovým ovládaním 5W GU10
Kód: 217516
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED žiarovky na diaľkové ovládanie |
|---|---|
| EAN: | 5998250319797 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | LED žiarovka, ktorá sa dá ovládať diaľkovým ovládačom alebo aplikáciou v telefóne. Stmievateľná, mení farbu svetla od teplej po studenú, aj farby RGB. |
| Šírka: | 5 |
| Výška: | 7 |
| Závit: | GU10 |
| Watáž: | 5W |
| Svietivosť: | 400 lm |
| Farba svetla: | 3000K-4200K-6400K + RGB možnosť meniť farbu svetla teplá/neutrálna/studená + RGB |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 hodín |
| Diaľkový ovládač v balení: | nie, objednáva sa samostatne, kód 559 |
| Stmievateľné: | áno |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| SMART technológia: | áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
