Svietidlo záhradné Sintra 7957 sivé
Kód: 212552
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné žiarovkové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 3 kg |
| EAN: | 5998250379579 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Vonkajšie nástenné svietidlo SINTRA. Svieti z jedného konca. |
| Šírka: | 8 |
| Výška: | 15,5 |
| Hmotnosť: | 3 |
| Hĺbka: | 11,5 |
| Závit: | GU10 |
| Watáž: | 1x max 25W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP44 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | sivá |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | SINTRA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
