Svietidlo záhradné Monaco 8186 antická zlatá
Kód: 81183
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné žiarovkové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 12 kg |
| EAN: | 5998250381862 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Vonkajšie stĺpikové svietidlo MONACO, s vitrážovým sklom. |
| Šírka: | 64 |
| Výška: | 195 |
| Hmotnosť: | 12 |
| Farba: | zlatá antická |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 3x max 60W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP43 |
| Materiál: | kov + sklo |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | MONACO |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
