Svietidlo stropné Elisett 2759 antická mosadz
Kód: 195495
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre klasické |
|---|---|
| Hmotnosť: | 3.5 kg |
| EAN: | 5998250327594 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Stropné svietidlo ELISETT v klasickom štýle. Biele sklenené tienidlo s bronzovým okrajom. |
| Výška: | 20 |
| Hmotnosť: | 3,5 |
| Závit: | E14 |
| Watáž: | 2x max 40W |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + sklo |
| Farba: | bronzová |
| Priemer: | 43 |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | ELISETT |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
