Svietidlo stropné Alabastro 3303 biela/antická mosadz
Kód: 169650
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stropné žiarovkové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 3 kg |
| EAN: | 5998250333038 |
| Značka: | rabalux |
| Obchodný text: | Svietidlo ALABASTRO kruhové na strop alebo stenu. Alabastrové biele sklo s úchytkami farby antická mosadz |
| Šírka: | 40 |
| Hmotnosť: | 3 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 2x max 60W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + sklo |
| Farba: | biela |
| Séria: | ALABASTRO |
| Žiarovky v balení: | nie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
