Svietidlo obrazové Picture light 3644 antická mosadz
Kód: 208283
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá obrazové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 5998250336442 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Nástenné svietidlo PICTURE LIGHT. Kovová konštrukcia farby antická mosadz. Na žiarovky 2x max 40W G9, žiarovky sú priložené. |
| Šírka: | 29,3 |
| Hmotnosť: | 2 |
| Závit: | G9 |
| Watáž: | 2x max 40W |
| Svietivosť: | 370 lm |
| Farba svetla: | 2700K - teplá biela |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Farba: | mosadz |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Žiarovky v balení: | áno |
| Séria: | PICTURE LIGHT |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
