Svietidlo nástenné Shepherd 4557
Kód: 180871
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástenné detské svietidlá |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.5 kg |
| EAN: | 5998250345574 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Stropné/nástenné detské svietidlo s motívom vláčika a ovečky. |
| Šírka: | 40 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | max 2x 60W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | sklo |
| Farba: | modrá |
| Séria: | SHEPHERD |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Hmotnosť: | 1,5 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
