Svietidlo nástenné Rosanna 3569 krištáliky
Kód: 213854
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá nástenné krištáľové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 5998250335698 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Nástenné svietidlo ROSANNA so zavesenými sklenenými krištálikmi. |
| Šírka: | 12 |
| Výška: | 24 |
| Hmotnosť: | 1 |
| Závit: | G9 |
| Watáž: | 1x max 40W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + sklo |
| Farba: | chróm + číra |
| Hĺbka: | 18 |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | ROSANNA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
