Svietidlo nástenné Miroslaw 3579 matný chróm
Kód: 215805
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá nástenné MODERN |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.5 kg |
| EAN: | 5998250335797 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Nástenné svietidlo MIROSLAW so šnúrkovým spínačom. Kovová konštrukcia matný chróm a tienidlo z číreho skla. |
| Šírka: | 12 |
| Hmotnosť: | 1,5 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 1x max 40W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Výška: | 21 |
| Materiál: | kov + sklo |
| Farba: | chróm matný |
| Hĺbka: | 17,5 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
