Svietidlo nástenné Band light 2303 biela
Kód: 190273
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá nástenné podlinkové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 5998250323039 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Nástenné svietidlo BAND LIGHT, podlinkové. S vypínačom. Balenie obsahuje žiarivku. |
| Šírka: | 65,5 |
| Výška: | 3,5 |
| Hmotnosť: | 1 |
| Závit: | T8 |
| Watáž: | 1x max 18W |
| Svietivosť: | 1380 lm |
| Farba svetla: | 2700K - teplá biela |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 8 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | BAND LIGHT |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
