Svietidlo LED záhradné HL0760130002 2W 4200K sivá
Kód: 199205
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Záhradné LED svietidlo, inštaluje sa na stenu domu.
Watáž: 2W, 65lm, 4200K, 220-240V/50-60Hz, IP65.
Rozmery: 15 x 2,7 cm.
Materiál: kov.
Farba: sivá.
Priemerná životnosť: 30 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné dekoratívne |
|---|---|
| EAN: | 8680985544786 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Technicke parametre:; Nazov:IHLAMUR; Označenie: HL076013002; Wataž:2W 4200K; Lumeny:65lm; 220-240V; IP20; Farba:šeda |
| Šírka: | 15 |
| Výška: | 2,7 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 2W |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna biela |
| Svietivosť: | 65lm |
| Napätie: | 220-240V/50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Materiál: | kov |
| Farba: | sivá |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
