Svietidlo LED vonkajšie do steny L07-22 3W antracit
Kód: 198040
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá zapustené |
|---|---|
| EAN: | 8605036620158 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 3W |
| Svietivosť: | 210lm |
| Farba svetla: | 6400K - studená biela |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Materiál: | kov |
| Farba: | antracit |
| Obchodný text: | Exteriérové svietidlo na zapustenie do steny |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
