Svietidlo LED stropné Vendel 75014 biele
Kód: 222712
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stropné LED |
|---|---|
| EAN: | 5996595750145 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Stropné LED svietidlo, s pohybovým a svetelným senzorom. |
| Šírka: | 32,5 |
| Výška: | 6,5 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 20W |
| Svietivosť: | 1400 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 50 000 hodín |
| Ďalšie funkcie: | pohybový senzor 6m 120°, svetelný senzor |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | VENDEL |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
