Svietidlo LED stropné Tesia 3315 strieborné
Kód: 215879
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stropné LED |
|---|---|
| Hmotnosť: | 3 kg |
| EAN: | 5998250333151 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Stropné LED svietidlo TESIA. |
| Šírka: | 40 |
| Hmotnosť: | 3 |
| Výška: | 5 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 36W |
| Svietivosť: | 2600 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V / 50-50Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | plast + kov |
| Farba: | biela + strieborná |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 50 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | TESIA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
