Svietidlo LED stropné Portia 3319 strieborné
Kód: 213907
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stropné LED |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.5 kg |
| EAN: | 5998250333199 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Stropné LED svietidlo PORTIA. Strieborná kovová konštrukcia s hnedými detailmi a bielymi plastovými krytkami. |
| Šírka: | 50 |
| Výška: | 9,5 |
| Hmotnosť: | 1,5 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 40W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | strieborná |
| Svietivosť: | 1780 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 40 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | PORTIA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
