Svietidlo LED stropné Liatris 71121 sivé
Kód: 222606
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stropné LED |
|---|---|
| EAN: | 5996595711214 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Stropné LED svietidlo. |
| Šírka: | 38 |
| Výška: | 7,5 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 25W |
| Svietivosť: | 1110 lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplá biela |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | sivá |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 15 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | LIATRIS |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
