Svietidlo LED stropné Igor 3934 biele
Kód: 195926
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stropné LED |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 5998250339344 |
| Značka: | rabalux |
| Obchodný text: | Stropné LED svietidlo IGOR. |
| Šírka: | 30 |
| Hmotnosť: | 2 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 16W |
| Svietivosť: | 1150 lm |
| Farba svetla: | 3000K - 6500K + RGB - mení farbu svetla od teplej po studenú, aj rôzne farby RGB |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Diaľkový ovládač v balení: | áno |
| Ďalšie funkcie: | časovač |
| Stmievateľné: | áno |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | IGOR |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
