Svietidlo LED stropné HL0270010024 24W biela
Kód: 180309
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stropné LED |
|---|---|
| EAN: | 8680985556123 |
| Značka: | HOROZ |
| Závit: | LED |
| Obchodný text: | LED stropové svietidlo SHARK, biele. S mikrovlnným senzorom. |
| Priemer: | 32 |
| Výška: | 6 |
| Watáž: | 24W |
| Svietivosť: | 1800 lm |
| Farba svetla: | 6400K - studená biela |
| Napätie: | 160-265V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | plast |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Ďalšie funkcie: | mikrovlnný senzor 360° |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Séria: | SHARK |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
