Svietidlo LED stropné Foster 3283 čierne
Kód: 222436
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stropné LED |
|---|---|
| EAN: | 5998250332833 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Svietidlo LED stropné, s diaľkovým ovládačom. Mení farbu svetla od teplej po studenú bielu + RGB podsvietenie. S pohybovým senzorom. |
| Šírka: | 36 |
| Výška: | 7,8 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 28W |
| Svietivosť: | 1300 lm |
| Farba svetla: | 2700K - 5000K možnosť meniť farbu svetla od teplej po studenú bielu + RGB podsvietenie |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | čierna |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 hodín |
| Diaľkový ovládač v balení: | áno |
| Ďalšie funkcie: | časovač, pamäť, pohybový senzor |
| Stmievateľné: | áno |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Ďalšie údaje: | pohybový senzor 1-5m 120°, dá sa vypnúť a zapnúť diaľkovým ovládačom |
| Séria: | FOSTER |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
