Svietidlo LED stropné Faustine 71016 s ventilátorom imitácia dreva
Kód: 222557
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ventilátory s osvetlením |
|---|---|
| EAN: | 5996595710163 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Stropné LED svietidlo s ventilátorom, s diaľkovým ovládačom. |
| Šírka: | 47 |
| Výška: | 13 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 30W |
| Svietivosť: | 1000 lm |
| Farba svetla: | 3000K - 6500K možnosť meniť farbu svetla od teplej po studenú bielu |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | čierna + imitácia dreva |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 20 000 hodín |
| Diaľkový ovládač v balení: | áno |
| Ďalšie funkcie: | časovač, pamäť, ventilátor |
| Stmievateľné: | áno |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Ďalšie údaje: | ventilátor: 40W, RPM: 670/920/1070; dB: 53/56/59; 15m2 |
| Séria: | FAUSTINE |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
