Svietidlo LED stropné Ezio 71158 čierne
Kód: 223069
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stropné LED |
|---|---|
| EAN: | 5996595711580 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Stropné LED svietidlo, tenké, stmievateľné. |
| Priemer: | 54 |
| Výška: | 2,5 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 36 W |
| Svietivosť: | 3600 lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplá biela |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | plast |
| Farba: | čierna |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 15 000 hodín |
| Ďalšie funkcie: | pamäť |
| Stmievateľné: | áno, pomocou 3-stupňového stenového spínača |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Séria: | EZIO |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
