Svietidlo LED stropné Bruce 2118 chróm
Kód: 215903
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stropné LED |
|---|---|
| Hmotnosť: | 3 kg |
| EAN: | 5998250321189 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Stropné LED svietidlo BRUCE s efektom hviezdičiek, s diaľkovým ovládačom. |
| Šírka: | 75 |
| Hmotnosť: | 3 |
| Výška: | 10 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 60W |
| Svietivosť: | 4800 lm |
| Farba svetla: | 3000K-6000K+RGB možnosť nastaviť farbu svetla od teplej po studenú + rôzne farby |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | chróm + biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 50 000 hodín |
| Diaľkový ovládač v balení: | áno |
| Ďalšie funkcie: | časovač, pamäť, nočné svetlo |
| Stmievateľné: | áno |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | BRUCE |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
