Svietidlo LED stolové detské HL0490270006 6W modrá
Kód: 200541
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Roztomilá detská LED lampička v tvare slona. Je stmievateľná, preto je vhodná aj ako nočná lampička. Lampička je dotyková.
Watáž: 6W, 350lm, 3000K-4500K-6000K.
Rozmery: 32,3 x 38,8 x 16,1 cm.
Materiál: plast, farba: modrá.
100-240V/50-60Hz, IP20.
Priemerná životnosť: 30 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské stolovky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.5 kg |
| EAN: | 8680985549521 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Technické parametre:; Wataž:6W 4500K; Lumeny:350lm; 220-240V/50-60Hz; IP20; Farba:Modra; Stolovka je stmievatelna |
| Šírka: | 32,3 |
| Výška: | 38,8 |
| Hmotnosť: | 1,5 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 6W |
| Svietivosť: | 350 lm |
| Farba svetla: | 4500K - neutrálne svetlo |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | plast |
| Farba: | modrá |
| Séria: | JUMBO |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
