Svietidlo LED stolové detské Akali 76001
Kód: 222716
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské stolovky |
|---|---|
| EAN: | 5996595760014 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Stolové LED svietidlo , drevený podstavec. Nabíja sa priloženým USB káblom. |
| Šírka: | 15 |
| Výška: | 20,5 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 2W |
| Svietivosť: | 50 lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplá biela |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | drevo + akryl |
| Farba: | drevo |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 36 000 hodín |
| Séria: | AKALI |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
