Svietidlo LED so senzorom LP14-32410 18W biele
Kód: 235349
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stropné LED |
|---|---|
| EAN: | 8605036615901 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Obchodný text: | LED svietidlo so senzorom. |
| Priemer: | 22 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 18W |
| Svietivosť: | 1860 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V / 50-60 Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | plast |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Ďalšie funkcie: | pohybový a svetelný senzor |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Ďalšie údaje: | uhol svetelného lúča 110° |
| Séria: | ECOSMART |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
