Svietidlo LED senzorové HL0270150020 20W 4200K IP20
Kód: 257652
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technicke parametre: Oznacenie: CRAMER Wataž:20W 4200K IP20 220-240V 30000 hod Lumeny: 1500lm Senzorove svietidlo s PIR senzorom a 360st.Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stropné LED |
|---|---|
| EAN: | 8683684222665 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | LED stropové svietidlo CRAMER, biele. S pohybovým PIR senzorom. |
| Watáž: | 20W |
| Svietivosť: | 1500lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna farba |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Stmievateľné: | nie |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30000hod |
| Napätie: | 180-260V/50-60Hz |
| Farba: | biela |
| Priemer: | 29,3 |
| Výška: | 7,79 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
