Svietidlo LED reflektorové HL1090010009 9W 3000K
Kód: 197669
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
LED vodeodolný reflektor, hliník.
Watáž: POWER LED 9W, 540lm, IP65.
Farba svetla: 3000K - teplé svetlo.
Rozmery: 25,5 x 5,5 cm.
85-265V/50-60Hz.
Priemerná životnosť: 50 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá reflektorové |
|---|---|
| EAN: | 8680985536675 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Technické parametre:; Watáž 9W ; POWER LED 3000K; 540lm; 85-240V/50-60Hz; IP65; Priemerná životnosť 50000h; hliník |
| Šírka: | 25,5 |
| Výška: | 5,5 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 9W |
| Svietivosť: | 540 lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplá biela |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Materiál: | hliník |
| Farba: | hliníková |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 50 000 hodín |
| Séria: | REGAL |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
