Svietidlo LED reflektorové HL0720010008 IP44 solárne
Kód: 216499
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Verejné osvetlenie a solárne reflektory |
|---|---|
| EAN: | 8683684203190 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | SMD LED solárny reflektor. Solárny panel a dvojitý zdroj svetla sa dajú polohovať. Solárny panel: 5V 1,5W 300mA. |
| Šírka: | 22 |
| Hĺbka: | 21 |
| Výška: | 29,7 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 8W |
| Svietivosť: | 600 lm |
| Farba svetla: | 6400K - studená biela |
| Stupeň ochrany (IP): | IP44 |
| Farba: | čierna |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 50 000 hodín |
| Ďalšie funkcie: | pohybový senzor |
| Ďalšie údaje: | 3,7V DC, 2x1,5Ah Li-ion batéria, doba nabíjania 6-8 hodín, doba svietenia 1,5 hodiny |
| Séria: | ARMOR |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
