Svietidlo LED reflektorové BORNEO HL0680330300 300W IP65
Kód: 262020
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technické parametre: SMD LED 220-240V/50-60Hz Watáž: 300W,36000lm 6500K IP65 Farba: čierna Priemerná životnosť: 30 000hodDodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá reflektorové |
|---|---|
| Značka: | HOROZ |
| Watáž: | 300W |
| Svietivosť: | 36000lm |
| Farba svetla: | 6400K |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 3000hod |
| Napätie: | 100-265V/50-60Hz |
| Materiál: | kov |
| Farba: | čierna |
| Šírka: | 44,5 |
| Výška: | 42,5 |
| Hĺbka: | 6,8 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
