Svietidlo LED reflektor solárny Sparrow HL0680220016 16W čierny
Kód: 224853
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technické parametre: SMD LED Watáž: 16W , 1600lm 2x1,5Ah Lion Batery 3,7V DC 6400K Priemerná životnosť: 50 000H IP54 Farba: čierna Popis: Reflektorove solárne svietidlo so senzorom,dosah senzoru je 12m,sucastou je aj dialkove ovladanieDodatočné parametre
| Kategória: | Verejné osvetlenie a solárne reflektory |
|---|---|
| EAN: | 8683684210518 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | SMD LED reflektor so solárnym panelom a diaľkovým ovládačom. Možnosť namontovať na stenu alebo zapichnúť do zeme. |
| Šírka: | 14,6 |
| Výška: | 18 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 16W |
| Svietivosť: | 1600 lm |
| Farba svetla: | 6400K - studená biela |
| Stupeň ochrany (IP): | IP54 |
| Farba: | čierna |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 hodín |
| Diaľkový ovládač v balení: | áno |
| Ďalšie funkcie: | pohybový senzor, blikanie SOS |
| Séria: | SPARROW |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
