Svietidlo LED reflektor solárny HL0680120100 100W IP65
Kód: 166149
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Verejné osvetlenie a solárne reflektory |
|---|---|
| EAN: | 8680985567181 |
| Značka: | HOROZ |
| Šírka: | 31,5 |
| Výška: | 26,5 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 100W |
| Svietivosť: | 1500 lm |
| Farba svetla: | 6400K - studená biela |
| Obchodný text: | SMD LED reflektor so solárnym panelom a diaľkovým ovládačom. 3,2V DC. Svieti 12-15 hodín, nabíja sa 4-6 hodín (v zamračenom počasí 1 deň, počas dažďa 2 dni). |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 50 000 hodín |
| Diaľkový ovládač v balení: | áno, dosah 12 metrov |
| Materiál: | hliník + sklo |
| Farba: | čierna |
| Séria: | TIGER |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
