Svietidlo LED reflektor Oselo HL0680250200 200W IP65 čierny
Kód: 224874
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Verejné osvetlenie a solárne reflektory |
|---|---|
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | SMD LED reflektor. |
| Šírka: | 27 |
| Výška: | 30 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 200 W |
| Svietivosť: | 20 000 lm |
| Farba svetla: | 6400K - studená biela |
| Napätie: | 85-265V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Farba: | čierna |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 hodín |
| Séria: | OSELO |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
